فروش مکمل خوراک دام
خانه / مکمل غذایی مرغ تخمگذار / خرید و فروش مکمل مرغ تخمگذار

خرید و فروش مکمل مرغ تخمگذار

خرید و فروش مکمل مرغ تخمگذار برای دسترسی راحت همه خریداران و متقاضین این مکمل ها در سایت های آنلاین به شکل گسترده ای صورت می گیرد.

مرغ های تخمگذار که در مرغداری ها به شکل گسترده ای پرورش می یابند، روزانه مقدار مشخصی از جیره غذایی را دریافت می کنند و از این طریق می توانند به تولید بپردازند.
جیره های غذایی به تنهایی نمی تواند نیازهای بدنی برای این مرغ ها را برطرف نماید و به همین دلیل مکمل های وارد این چرخه شدند و مرغداران در این زمینه کمک قابل توجهی کردند.

مکمل مرغ تخمگذار

مزایای مصرف مکمل مرغ تخمگذار

مرغداران برای اینکه به بازدهی و سودآوری بالای اقتصادی برسند و از سرمایه خود محافظت کنند باید از انواع مکمل های غذایی در غذای روزانه مرغ ها استفاده کنند.
این مکمل ها شامل ویتامین ها و مواد معدنی هستند و می توانند به سلامت مرغ ها، بالارفتن کیفیت تخم مرف و افزایش تولید آن ها، کمک بسیاری نمایند.
ببه دلیل این ویژگی های منحصر به فرد، مصرف این مکمل ها بسیار رایج و متداول شده است و با استقبال خوبی از سوی پرورش دهندگان، مواجه گشته است.

مکمل مرغ تخمگذار

انواع مکمل مرغ تخمگذار

این مکمل ها علاوه بر تامین انرژی روزانه مرغ ها در سلامت بدن و تقویت سیستم ایمنی آن ها نیز بسیار موثرند.
از انواع مکمل های تولیدشده توسط شرکت های مربوطه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مکمل غذایی ۵/۰ درصد مرغ تخمگذار لاین
  • مکمل غذایی ۵/۰ درصد مرغ تخمگذار
  • مکمل غذایی ۵/۰ درصد مرغ تخمگذار فرماویت

نحوه مصرف مکمل غذایی مرغ تخمگذار
این مکمل ها برای اینکه نتیجه بخش باشند و تاثیرات کافی را داشته باشند باید در اندازه مشخص شده و معین و به صورت مداوم مصرف شوند.
مصرف زیاد این مکمل ها می تواند سلامت این مرغ ها را به خطر بیندازد.
به عنوان مثال در هرتن از غذای مرغ ها باید ۵/۲ کیلوگرم مکمل ویتامین و ۵/۲ کیلوگرم مکمل مواد معدنی موجود باشد و مورد استفاده مرغ ها قرار گیرد.

مکمل مرغ تخمگذار

خرید آنلاین مکمل غذایی مرغ تخمگذار

برای دسترسی راحت خریداران و مجموعه های مرغداری ها، خریدهای اینترنتی می توانند بدون دغدغه و صرف هیچ گونه زمان اضافی، کمک کننده باشند.
خریداران با مراجعه به این سایت ها می توانند در امر انتخاب مکمل مناسب از کارشناسان خبره سایت ها کمک بگیرند و مکمل موردنیازشان را با توجه به نیاز طیور خود، خریداری نمایند.
از طرفی به دلیل خرید مستقیم و بدون واسطه، قیمت ها به شکل چشمگیری پایین می آید به ویژه برای خریداران عمده که حجم بالایی از سفارشات را دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
آدرس کانال: golfeed@
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com
تماس با ما درباره ما