فروش مکمل خوراک دام
خانه / پودر چربی کلسیمی / فروش پودر چربی کلسیمی مخصوص طیور

فروش پودر چربی کلسیمی مخصوص طیور

فروش پودر چربی کلسیمی مخصوص طیور جهت تامین نیازهای انرژی و کلسیم طیور می باشد. کلسیم یکی از مواد ضروری در تغذیه طیور می باشد. از طرف دیگر مواد دارای انرژی زیاد در تغذیه طیور بسیار مهم هستند. این محصول بطور همزمان چند نیاز طیور را تامین می کند. از این رو می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

فواید پودر چربی کلسیمی برای طیور:

با پیشرفت روز افزون فراوری مواد غذایی مورد استفاده در صنعت طیور شرکتها اقدام به غنی سازی پودرهای چربی کلسیمی کرده اند. این پودرها اسیدهای چرب مورد نیاز طیور فراهم می کنند. که از جمله این اسیدهای چرب اسید لینولئیک است. اسید لینولئیک برای بهبود وزن و اندازه تخم مرغ  و افزایش راندمان تولید در تخم گذار ها بسیار موثر است. همزمان انرژی لازم را برای افزایش سرعت رشد را نیز تامین می کند. قسمت  عمده کلسیم مورد نیاز جوجه های گوشتی و بیش از نیمی از نیاز کلسیم مرغ های تخم گذار نیز با این محصول بدست می آید.

تفاوت پودر چربی کلسیمی مخصوص طیور با پودر چربی دامی در چیست؟

پودر چربی کلسیمی مخصوص طیور متفاوت از پودر چربی دامی می باشد. این تفاوت در ترکیب و مواد بکار رفته در تولید و … می باشد.

افزودن پودر چربی کلسیمی به جیره طیور باعث افزایش کیفیت جیره می شود. خوراک حاوی پودر چربی کلسیمی در بهبود رشد و تولید و عملکرد طیور می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

فروش پودر چربی کلسیمی تولید شده در مراکز مختلف با قیمت های مختلف صورت می گیرد. با توجه به مزایای فراوان پودر چربی کلسیمی در تغذیه طیور مرغداران و فعالان صنعت دام و طیور می توانند این محصول را با قیمت مناسب از مراکز مورد تایید تهیه نمایند.

منبع: golfeed.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
آدرس کانال: golfeed@
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com
تماس با ما درباره ما