فروش مکمل خوراک دام
خانه / مکمل غذایی گاو شیری / قیمت روز مکمل غذایی گاو شیری

قیمت روز مکمل غذایی گاو شیری

قیمت روز مکمل غذایی گاو شیری را می توان از نمایندگی های فروش و سایت های معتبر، از هر مکانی که هستید به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای، استعلام بگیرید.

مکمل های غذایی دامی برای پرورش بهتر و تامین مواد مورد نیاز دام های همچون گاو شیرده، گاو پرواری، گوسفند و بز مورد استفاده قرار می گیرد.

مکمل غذایی گاو شیری

پرورش گاوهای شیرده در دام داری ها

گاوهای شیرده به دلیل اینکه نقش مهم و حیاتی در تامین شیر جامعه را برعهده دارند در بسیاری از دامداری ها فقط به صورت تنها، پرورش می یابند و گاوهای نر فقط در مواقع جفت گیری برای تولید مثل، استفاده می شوند.
مزیت استفاده از مکمل غذایی برای گاو شیری
امروزه در غذای دام ها از ضایعات محصولات کشاورزی مانند سیلوی ذرت استفاده می شود که کیفیت پایینی دارند و فقر مواد معدنی و ویتامین ها را می توان در آن ها مشاهده نمود.
همچنین این جیره های غذایی هضم بسیار کند و پایینی دارند از این رو برای تامین نیاز اصلی گاوهای شیرده، از مکمل های غذایی استفاده می کنند تا نیازهای این دام، تامین شود.
استفاده از این مکمل ها باعث افزایش شیردهی و تولید عمر دام می شود و بدین ترتیب سودآوری پرورش دهندگان نیز، بالا می رود.

مکمل غذایی گاو شیری

خرید مکمل غذایی گاو شیری

به دلیل اهمیت استفاده این مکمل ها در جیره غذایی گاوهای شیری، دامداران برای اینکه خریدی راحت و به صرفه تر داشته باشند به دنبال مراکز معتبر و شناخته شده ای هستند.
از اینرو این مکمل ها را در بازارهای فروش می توانند از طریق نمایندگی های پخش تهیه نمایند و یا به صورت آنلاین از سایت های فروش، خرید خود را انجام دهند.
همچنین بسیاری از آن ها برای خرید به درب کارخانه های تولیدی مراجعه می نمایند و خریدشان را به صورت مستقیم از آن مراکز انجام می دهند.
در خریدهای اینترنتی و مستقیم، قیمت ها بسیار منصفانه و به شکل قابل توجهی کاهش می یابد و بدین ترتیب، سودآوری بالایی برای مشتریان وجود دارد.

مکمل غذایی گاو شیری

قیمت مکمل غذایی گاو شیری

قیمت این مکمل ها به دلیل اینکه به صورت عمده به فروش می رسد بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.
خریداران می توانند برای مطلع شدن از لیست قیمت ها به نمایندگی های پخش این مکمل ها به صورت حضوری مراجعه نمایند و یا اینکه از طریق سایت های آنلاین، اقدام به خرید کنند.
این سایت ها با ارئه لیست قیمت ها، امکان مقایسه و انتخاب بهتری را برای مشتریان فراهم می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
آدرس کانال: golfeed@
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مکمل گاو شیری

فروش عمده مکمل گاو شیری

فروش عمده مکمل گاو شیری در همه نمایندگی های معتبر فروش و سایت های آنلاین …

تماس با ما درباره ما