فروش مکمل خوراک دام
خانه / مکمل دامی / قیمت فروش بهترین مکمل معدنی دامی

قیمت فروش بهترین مکمل معدنی دامی

مکمل‌ها و افزودنی‌های خوراک دام

کیفیت مکمل معدنی دامی در بازار خوراک دام و طیور یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت آن است. به نظر کارشناسان ارزش افزوده ای که یک مکمل برای دامدار ایجاد می کند مهمتر از قیمت آن می باشد. یعنی با مصرف یک مکمل دامی چه مقدار عملکرد نهایی دام افزایش می یابد.  ممکن است دامدار با استفاده از یک مکمل بی کیفیت هیچ گونه تغییری در عملکرد دام های خود پیدا نکند. بنابراین بهترین نوع مکمل دامی مکملی است که بیشترین تاثیر را در افزایش درامد نهایی دامدار ایجاد کند.

فروش مکمل معدنی دامی
مکمل معدنی دامی

استفاده از انواع مکمل‌ها و افزودنی‌های خوراک دام مهمترین عامل افزایش کیفیت و كميت تولیدات دامپروری است. ویتامین‌ها و عناصر معدنی از مکمل‌هایى هستند که برای رشد نرمال و جلوگیری از ابتلا به بیماری‌هاى دام، لازم است.

در کارخانه‌های تهیه کنسانتره، خوراک دام با نسبت مناسبی از مکمل‌ها مخلوط می‌شود تا جیره غذایی تهيه شده، نیازهای ضروری بدن حيوان را تامین کند.

دامپزشکان گاهى لازم مى‌دانند در مزرعه براى بهبود عملكرد و كسب نتيجه عالى، مقدار بيشترى از مکمل ها یا افزودنی ها را به خوراک دام اضافه كنند.

بهترین مکمل معدنی دامی باید حاوى عنصر ریزمغذی مهم و کلیدی در متابولیسم بدن حیوان بوده تا قادر به تأمين عناصر حیاتی ریز مغذی در قالب یک ساختار موثر، کارا و منحصر به فرد باشد.

Image result for mineral feed additive

معایب مکمل های معدنی-ویتامینه بصورت مخلوط

به دلیل اینکه برخی از عناصر معدنی می توانند موجب اکسیداسیون و تخریب ویتامین ها گردند، لذا توصیه می شود از مخلوط های مکمل معدنی و ویتامینی که توام با هم در یک بسته عرضه می شوند، استفاده نشود. خصوصا اگر مکمل مدت طولانی در انبار بماند و یا شرایط نگهداری آن مناسب نباشد، در این صورت تخریب ویتامین ها خصوصا ویتامین A در حضور مواد معدنی شدت گرفته و سریعتر خواهد شد.

راهنمای خرید مکمل دامی مطمئن

به سطح دانش و تجربه عوامل دخیل در تولید مکمل توجه نمایید، مکمل های معدنی با فرمول مناسب و بسته بندی مطمئن را در سبد خرید خود قرار دهید و به جای قیمت مکمل به هزینه تمام شده مکمل برای هر راس دام در هر روز دقت نمایید.

ایجاد ارزش افزوده با مصرف مکمل های معدنی با کیفیت در جیره دام

مکمل معدنی دامی که در این مرکز عرضه می گردد  بر اساس فناوری نوین کلات های پیشرفته تولید و با فرمولی مناسب و در بسته بندی مطمئن عرضه می شود.

Image result for ‫ارزش افزوده‬‎

استفاده از این مکمل مجموعه ای از صفات کمی و کیفی را در گله های دام بهبود می بخشد. به نحوی که سود حاصل از بهبود صرفا یکی از این صفات، در اثر مصرف این مکمل، چندین برابر هزینه صرف شده خواهد بود.

به عنوان مثال، سود حاصل از زودتر از شیر گرفتن گوساله با مصرف این مکمل، حداقل ۱۰ برابر هزینه مصرف این مکمل در دوره شیرخوارگی است. از این رو مصرف مکمل معدنی دامی با کیفیت نوعی سرمایه گذاری پرسود در صنعت دامپروری ایران محسوب می شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
آدرس کانال: golfeed@
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگترین کارخانه مکمل دامی در ایران

بزرگترین کارخانه مکمل دامی در ایران

آیا می دانید بزرگترین کارخانه مکمل دامی در ایران در کدام شهر است و این …

تماس با ما درباره ما