فروش مکمل خوراک دام
خانه / پروبیوتیک گاو / قیمت پروبیوتیک گاو شیری در بازار

قیمت پروبیوتیک گاو شیری در بازار

در بازار مکمل ها و افزودنی های خوراک دام و طیور، قیمت پروبیوتیک گاو شیری، نسبت به انواع دیگر مکمل ها مناسب است. بسیاری از دامداران برای حفظ سلامتی دام خود از محصولات پروبیوتیک استفاده می کنند.
باکتری های پروبیوتیک از رشد باکتری های خطرناک در بدن دام جلوگیری کرده و همچنین باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش گاو می شوند. استفاده از این مکمل ها در افزایش سودآوری گاودار نقش بسزایی دارد.

قیمت پروبیوتیک گاو شیری

قیمت پروبیوتیک گاو شیری در بازار

پرورش و نگهداری دام شیری جزء شغل هایی است که نیاز به سرمایه ی بسیاری دارد، به همین جهت، حفظ سلامت دام بسیار مهم است. پروبیوتیک ها در بازار با قیمت های مختلفی عرضه می شوند. بسته به اینکه این محصول را از چه محلی خریداری کنید قیمت تمام شده متفاوت خواهد بود.
پروبیوتیک های گاو شیری را از مراکز فروش به صورت عمده و جزئی می توان خریداری کرد. برای خرید پروبیوتیک ارزان، ما خرید عمده را به شما پیشنهاد می کنیم.
پروبیوتیک ها از اختلالات مربوط به دوران شیر دهی دام مانند اسیدوز، اسهال جلوگیری می کنند و سلامت دام را تضمین می کنند.

پروبیوتیک چیست؟

پروبیوتیک به معنی زندگی است و ریشه ی لاتین دارد. درواقع می توان چنین گفت که پروبیوتیک ها میکروارگانیسم های زنده ای می باشند که در خود باکتری ها و مخمر های مفید جای داده اند.
یکی از مهم ترین باکتری های بکار رفته در لبنیات تخمیری باکتری های لاکتیک اسید می باشد. این باکتری ها می توانند لاکتوز و کربوهیدارت ها را به لاکتیک اسید تبدیل کنند.
اصلی ترین ویژگی پروبیوتیک ها این است که میکروب های بیماری زا  در دستگاه گوارش دام را از بین می برند و باکتری های مفید را جایگزین می کنند.
این باکتری های مفید وضعیت سلامت و تغییر در اکوسیستم شکمبه ای دام را بهبود می بخشد و جایگزین مناسبی برای آنتی بیوتیک می باشد.
همچنین بسیاری از محققین دریافته اند که استفاده از پروبیوتیک ها در تغذیه دام میزان چربی موجود در شیر گاو را بیشتر می کند.

قیمت پروبیوتیک گاو شیری

خرید پروبیوتیک مرغوب

اگر قصد خرید پروبیوتیک را برای دام های خود دارید بهتر است نوع با کیفیت آن را انتخاب کنید، چرا که کیفیت محصول با اثر گذاری آن رابطه ی مستقیم دارد.
فروشگاه های بسیاری در بازر وجود دارند که پروبیوتیک گاو شیری را با قیمت مناسبی به بازار عرضه می کنند.
معمولا خرید عمده ی این محصول برای شما ارزان تر تمام می شود اما مسئله این است که شما محصول با کیفیتی را با قیمتی مناسب بخرید.
همچنین می توانید به روش نوین اقدام به خرید پروبیوتیک کنید. همیشه از فروشگاه های اینترنتی معتبر اقدام به خرید کنید.
خرید اینتری روشی ساده تر و ارزان تر برای خرید محصول است.

قیمت پروبیوتیک گاو شیری

انواع پروبیوتیک دامی

انواع پروبیوتیک دامی به شرح زیر می باشد:

  •  پروبیوتیک گاو شیری
  • پروبیوتیک گوساله پرواری
  • پروبیوتیک گوسفند پرواری
  • پروبیوتیک بز پرواری

برای انتخاب و خرید عمده بهترین نوع پروبیوتیک گاو شیری می توانید با کارشناسان بازار پروبیوتیک دام مشورت نموده و راحت ترین راه را برای خرید خود انتخاب کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
آدرس کانال: golfeed@
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پروبیوتیک گاو

فروش عمده پروبیوتیک گاو

فروش پروبیوتیک گاو به عنوان یکی از داروهای مفید و موثر در درمان بسیاری از …

تماس با ما درباره ما