فروش مکمل خوراک دام
خانه / پودر چربی کلسیمی / قیمت پودر چربی کلسیمی طیور

قیمت پودر چربی کلسیمی طیور

قیمت پودر چربی کلسیمی را از چه راهی می توان بدست آورد؟ با توجه به تنوع این محصول بهترین راه اطلاع از قیمت آن چیست؟

پودر چربی کلسیمی در شرکت های مختلف تولید می شود. محصول هر کدام از این شرکت ها کیفیت مخصوص به خود را دارند. این موضوع باعث شده که این محصول قیمت های مختلفی در بازار داشته باشد. با توجه به مسائل فوق اطلاع از قیمت محصولات مختلف پودر چربی کلسیمی برای خریداران حائز اهمیت می باشد. این مرکز می تواند در انتخاب مناسب ترین نوع محصول و همچنین اطلاع از قیمت های محصولات مختلف به خریداران کمک کند.

نقش تغذیه ای پودر چربی کلسیمی برای طیور:

چربی ها در بدن طیور در روده کوچک هضم و جذب شده و بر روی چربی بدن تاثیر میگذارند. ترکیبات اصلی اسیدهای چرب پودر چربی شامل:

  • اسید اولئیک
  • لینولنیک
  • استاریک
  • و پالمیتیک

می باشد.

قیمت پودر چربی کلسیمی طیور
پودر چربی طیور

پودر چربی کلسیمی از اتصال اسیدهای چرب به کلسیم به دست می اید. این ماده مغذی در روده باریک طیور به ارامی با حداکثر قابلیت هضم و جذب باعث تامین اسیدهای چرب ضروری مورد نیاز انها میشود. قابل ذکر است برخلاف سایر مواد مغذی هنگام سوخت و ساز گرمایی کمتری تولید میکند که به همین دلیل در مواقع استرس گرمایی که اشتها کم میشود وجود پودرچربی باعث افزایش انرژی بدن با مقدار کمتری افزایش در گرمای تولید شده است.

این ویژگی ها در کنار ریخت و پاش کمتر آن نسبت به سایر مکمل های چربی و تاثیر آن در بهبود ضریب تبدیل، قیمت آن را از لحاظ اقتصادی توجیه پذیر میکند. قیمت پودر چربی کلسیمی یکی از معیارهای مهم مصرف کننده برای خرید آن است. با توجه به قیمت مناسب این محصول مرغداران زیادی تمایل به استفاده از آن دارند.

منبع: golfeed.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
آدرس کانال: golfeed@
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com
تماس با ما درباره ما