فروش مکمل خوراک دام
خانه / پروبیوتیک قناری / مرکز فروش انواع پروبیوتیک قناری

مرکز فروش انواع پروبیوتیک قناری

فروش پروبیوتیک قناری در انواع بسته بندی ها از طریق مراکز فروش اینترنتی با شرایط بسیار عالی انجام می پذیرد. مشتریان جهت خرید از این مراکز می‌توانند وارد سایت های اینترنتی شده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.
همان طور که مستحضر هستید امروزه پرورش دام و طیور به عنوان یک تفریح محسوب نمی شود و این امر به عنوان یک صنعت تبدیل شده و روش‌های سنتی دیگر در این فرایندها به کار گرفته نمی‌شود.
امروزه استفاده از ابزارهای مدرن در این حرفه در دستور کار پرورش دهندگان قرار می گیرد.
برای رفع اکثر بیماری های گوارشی و تنفسی پرندگان زینتی مثل قناری، طوطی، کبوتر و مرغ از پروبیوتیک استفاده می شود.
پروبیوتیک ها از جمله مواد غذایی پر اهمیتی است که می تواند در برنامه غذایی پرندگان زینتی مورد استفاده قرار گیرد و تاثیرات بسیار زیادی روی این جانداران داشته باشند.

پروبیوتیک قناری

خواص و فواید پروبیوتیک قناری

پروبیوتیک ها دارای فواید و خواص منحصر به فردی هستند که می توانند در صنعت پرورش دام و طیور به جای انواع آنتی بیوتیک ها مورد استفاده قرار گیرند.
این محصولات با میکروب های مضر رقابت کرده و آنها را از بین می برند و می توانند عملکرد دام و طیور را به شدت تحت تاثیر خود قرار دهند و از تلفات در این حرفه جلوگیری نمایند.
پروبیوتیک ها با تولید ترکیبات ضد میکروبی می توانند باکتری های بیماری زا را از بین برده و از بروز بیماری‌های مختلف در دام و طیور جلوگیری کنند.
در ادامه برخی از خواص و فواید انواع پروبیوتیک ها در صنعت دام و طیور را بررسی خواهیم کرد:

  • درمان اسهال
  • بهبود ضریب تبدیل خوراک
  •  تحریک و تقویت سیستم ایمنی

شایان ذکر است که پروبیوتیک ها می تواند فواید متعددی برای دام و طیور داشته باشند و مواردی که در متن بالا اشاره کردیم جزئی از این موارد بود.

پروبیوتیک قناری

بازار تولید انواع پروبیوتیک

شرکت های تولید کننده پروبیوتیک انواع و اقسام این محصول را بر اساس نوع و ترکیب میکروب‌های مختلف تولید می‌کنند و هر یک از این محصولات می تواند تاثیر مخصوصی روی دام و طیور از خود نشان دهند.

پروبیوتیک قناری

فروش پروبیوتیک قناری

قناری به عنوان یک پرنده زینتی امروزه به عنوان یک شغل پرورشی مورد توجه قرار داده می شود.
در حرفه پرورش قناری ها از پروبیوتیک‌ها استفاده می‌شود.
استفاده از پروبیوتیک ها در این صنعت باعث می‌شود که از تلفات جلوگیری شود و قناری های با سلامتی تضمین شده ای وارد بازارها شوند .
فروش پروبیوتیک مخصوص استفاده برای پرورش قناری ها از طریق مراکز فروش عمده انواع محصولات دامپزشکی به مشتریان ارائه می گردد.
همچنین امروزه در زمینه فروش این محصولات فروشگاه ها و سایت های اینترنتی طراحی شده اند که می توانند این محصولات را به صورت عمده در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
آدرس کانال: golfeed@
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش پروبیوتیک قناری

قیمت فروش پروبیوتیک طبیعی قناری

پروبیوتیک طبیعی قناری حاوی مقدار قابل توجهی ویتامین و مواد مغذی و مفید است که …

تماس با ما درباره ما