فروش مکمل خوراک دام
خانه / مکمل سازی طیور / کارخانه تولیدی انواع مکمل سازی طیور

کارخانه تولیدی انواع مکمل سازی طیور

کارخانه انواع مکمل سازی طیور درایران در سال های اخیر راندمان تولیدات خود را افزایش داده است. عرضه انواع مکمل طیور به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم در بازار فروش انجام می شود. با افزایش تقاضا برای خرید مکمل دام وطیور در بازار میزان تولیدات نیز افزایش یافته است.
امروزه برای افزایش تولید وکسب سود بیشتر در اکثر مرغداری ها از مکمل استفاده می شود.
از آنجایی که مرغ ها همه چیز خوار هستند، هر نوع غذایی را می توانند بخورند اما باید توجه کرد که آیا این مواد انرژی مورد نیازبرای حیوان را برطرف می کنند یاخیر.

انواع مکمل سازی طیور

انواع مکمل انرژی زا برای خوراک دهی به طیور

  •  ضایعات نانوایی: ضایعات نانوایی از مواد مهمی مانند: نشاسته و چربی تشکیل شده است. البته استفاده از ضایعات در حد مشخصی مجاز است وبیش از آن برای طیور ضرر دارد.
  • چربی و روغن: استفاده از چربی و روغن در جیره طیور باعث رشد بهتر آن می شود. چربی ها حتما باید باکیفیت باشند تا اثرات مضری برای طیور نداشته باشد.
  • نشاسته تاپیوکا: این محصول از مناطق آسیای شرقی استخراج می شود. میزان نشاسته این محصول بسیار زیاد است که همراه غلات به خوراک طیور اضافه می شود.
  • غلات کوچک: همه غلات به جز ذرت وگندم در دسته بندی غلات کوچک جای دارند. وجود این مواد در جیره غذایی طیور باعث هضم بهتر خوراک می شود.
  • ملاس: این ماده به صورت نیمه شفاف می باشد که نگه داری از آن نیازمند شرایط خاصی است. ملاس ماده اولیه هر کنجاله خوراک طیور محسوب می شود.

انواع مکمل سازی طیور

کارخانه انواع مکمل سازی طیور در ایران

در کشور با افزایش مراکز پرورش دهنده دام وطیور، کارخانه های تولید مکمل زیادی در کشور به وجود آمدند.
تاسیس این کارخانه ها نیازمند برنامه ریزی و سرمایه زیادی است. کارخانه مکمل سازی طیور با فروش محصولات خود به مراکز پرورش دام و طیور در سراسر کشور توانسته سود زیادی را به دست بیاورد.

انواع مکمل سازی طیور

خرید انواع مکمل طیور به صورت آنلاین

امروزه با پیشرفت تکنولوژی وانجام فرایند مختلف مکمل های زیادی به جیره غذایی دام وطیور اضافه شده اند.
یکی از آسان ترین راه ها برای خرید انواع مکمل دام، خرید آنلاین می باشد.
با خرید اینترنتی شما می توانید هر نوع مکمل طیور را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.
بسیاری از سایت های فروش برای راحتی مشتریان خود محصولات خریداری شده را به صورت رایگان به درب منزل ارسال می کنند تا خریدار متحمل هزینه های کمتری شود وبه راحتی خرید کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
آدرس کانال: golfeed@
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com
تماس با ما درباره ما